Starworlidy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Starworlidy

STAR FOR YOU ;*
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 augustė.(sun)

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




augustė.(sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: augustė.(sun)   augustė.(sun) I_icon_minitimeKv. 09 09, 2010 11:15 pm

Esu Augustė, kaip jau daugelis žinot. Gimiau 1996 08 03 Kaune, tai man jau 14 metų. Tikra moteris arba old bitch, kaip Haris sakė. Va. Gyvenu Užliedžiuose, 3km nuo Giraitės(IX forto) ir 8-9 nuo Šilainių(Megos,Maximos). Jei tokio kaimo nežinot, tai tikrai rasit googlėj pilna apie juos. Gyvenu čia su močiute ir dėde dabar, mama Anglijoj, bet šiaip irgi čia gyvena. :D Tėtis paliko mane ir mamą, kai aš buvau maža, dabar gyvena Anglijoj su savo žmona ir vaiku, mano netikru broliu. Vat. Į mokyklą pradėjau eit nuo 6 metų, todėl dabar jau eisiu į 9 klasę ir nee, į gimnaziją neišėjau, man ir Gruše gerai. Aam, jokių būrelių nelankau dabar. Nuo pirmos iki penktos-šeštos klasės lankiau šokius, ir septintoj ar aštuntoj klasės(vat neprisimenuu, užkrito) lankiau dvi savaites tinklinį. :DD

Šiaip aš durnas padaras, labai dažnai nusišneku arba šneku taip, kad niekas nesupranta, kartais net ir aš. Dar dažnai juokiuos iš visko ir tai kartais nervina drauges, bet tai būna labai retai, nes jos dar bukesnės už mane. Voo. Dar aš labai užsispyrus ir tai kartais irgi nėra gerai.

Myliu/pamyliu/užmyliu:
Gabrielę(bus žiauriai sunku be jos šiais metais šūlėj, nes su ja žvengdavom iš visko, jai vienintelei galėdavau pasakot viską ir žinot, kad tiiikrai neliksiu neišklausyta, ji tikriausiai vienintelė sugeba pakelt nuotaiką. verkiau, kai ji pasakė, kad išeis į gimnaziją, nes belekaip trūks. ;/ <33); Vitą&Simą(ooh, sesės mano(nu, jos sesės, bet aš su jom ne.;D). Bendraujam nuo antros klasės, susipykstam, bet labai greit susitaikom, pusė vasarų su jom praleista ir žinau, kad jų bus daugiau. mes vis planuojam kaip nakvosim pas mane, prisipirksim šokolado ir kimšim, bet niekaip nesigauna.;D žoo, bendravom&bendraujam&bendrausim. <33); Pauliną(susipažinom prieš metus, bet tookios artimos tapom.^^ pernai vasarą vos ne visą su ja praleidau. juokiamės, liūdim kartu. džiaugiuos, kad tada susitikom toj šventėj ir pradėjom bendraut. <33); Viktoriją(su ja tai nuo vaikystės bendraujam ir beveik nesipykstam. abi keistos, abiejų charakteris sunkus, bet mes sutariam ir mum p*. ;D <33); Brigitą(va su šita tai jau dešimt metų draugaujam ir tikiu, kad dar tiek draugausim. žaidėm, verkėm, juokėmės kartu. <33); Gretą(susitikusios tik porą kartų buvom, senokai bendravom, bet vis tiek be galo brangi. <33); Ingą, Inesą, Viką(vipau), Moniką(ciūcia)( su jom bendrauju tik internetu, ar telefonu, bet vis tiek jos žiauriai fainos.<3).

Negaliu gyvent be draugių, muzikos, šokolado, inkariukų, juoko. Neapkenčiu mokyklos, žioplių, įkyruolių, perkūnijos, vėdarų, kepenėlių, šaltienos.

Man patinka/aš žiūriu/mėgstu/skaitau:
Gossip Girl(Lively, Meester, Crawford, Westwick); The Vampire diaries(Dobrev, Somerhaler(h)); Twilight(Greene, Stewart, Lautner); "Mano sesers globėjas"; "Badas", "Mirtis ant Nilo"; "Twilight" saga.

žoo, daug jau čia prirašiau, nemanau, kad kas perskaitys viską, o jei kas perskaitėt - bravo (clap) and čiao, myliu&bučiuoju.;D***
Atgal į viršų Go down
David Guetta
F**k Me I'm Famous.
David Guetta


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2010-08-29
Age : 26
Miestas : Klaipėda.

augustė.(sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: augustė.(sun)   augustė.(sun) I_icon_minitimeAntr. 09 14, 2010 3:25 pm

Daug aprašei. ;]
Susidariau gerą nuomonę apie tave.
Atgal į viršų Go down
Candice Accola
Take me to the bar,drink up to sorrow
Candice Accola


Pranešimų skaičius : 817
Join date : 2010-06-23

augustė.(sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: augustė.(sun)   augustė.(sun) I_icon_minitimeŠt. 09 25, 2010 10:08 pm

Auguštė??? (inlove)
Atgal į viršų Go down
http://vampireworld.forumlt.com
Leighton Meester
SPOTTED: bitch is back.
Leighton Meester


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2010-09-15

augustė.(sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: augustė.(sun)   augustė.(sun) I_icon_minitimeŠt. 09 25, 2010 10:10 pm

ąą žinau tave. (rofl)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





augustė.(sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: augustė.(sun)   augustė.(sun) I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
augustė.(sun)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Starworlidy :: Aprašymai-
Pereiti į: